O firmie

Firma ATC istnieje na rynku od 1997 r. i zajmuje się czyszczeniem i konserwacją kanałów i urządzeń wentylacyjnych oraz utylizacją wszystkich złogów i zanieczyszczeń powstających w przewodach wentylacyjnych. Nasza firma wystawia protokoły i certyfikaty czystości.

Posiadamy wykwalifikowany i doświadczony zespół pracowników, których fachowość wraz ze sprzętem najnowszej generacji zapewni bezkolizyjne i terminowe wykonanie usług.

Zapewniamy, że Naszym klientom zawsze proponujemy coś nowego, co przyniesie im więcej korzyści i zadowolenia ze współpracy z nami. Zdobyte doświadczenie pozwala nam błyskawicznie i rzetelnie rozwiązywać Wasze problemy. 


Działalność naszej firmy jest podyktowana troską o ochronę zdrowia i utrzymania wysokiego poziomu bezpieczeństwa w obiektach użyteczności publicznej. Wiemy, iż w dzisiejszych czasach większość swojego życia spędzamy w obiektach, takich jak: biura, sklepy, zakłady pracy, szkoły czy szpitale, więc powinniśmy wiedzieć jakie znaczenie dla naszego zdrowia ma zły stan czystości kanałów wentylacyjnych. Wiadomo przecież, że jakość powietrza wpływa na zdrowie, komfort psychiczny i dobre samopoczucie ludzi. Zanieczyszczony system wentylacyjny jest źródłem powstawania wielu chorób, jak alergii wraz z astmą, grypy, może doprowadzić także do uszkodzenia wątroby, układu nerwowego, trawiennego. Jest on siedliskiem wielu zanieczyszczeń, nie tylko chemicznych, jak spaliny czy emisja szkodliwych substancji z urządzeń np. biurowych (ksero), a także biologicznych, czyli bakterii, wirusów, pleśni i ich zarodników, drobin kurzu i pyłków kwiatowych. Zanieczyszczone kanały mogą być także przyczyną pożaru lub zaczadzenia.
W ostatnich latach zaczyna mówić się o "syndromie chorych budynków". Wiąże się on właśnie ze złą jakością powietrza wewnętrznego i wywołuje szereg dolegliwości (bóle głowy, kaszel, podrażnienie oczu i nosa, łuszczenie skóry, trudności z koncentracją), które nasilają się im dłużej przebywa się w tych pomieszczeniach. Objawy tego syndromu mogą wpływać na wydajność pracy i absencję.W związku z wejściem Polski do Unii Europejskiej powinniśmy dostosować czystość instalacji wentylacyjnych do stanu gwarantującego bezpieczeństwo na miarę norm unijnych. Wiemy, iż niektóre obiekty w Polsce nie spełniają tych norm. Dlatego składamy naszą ofertę, wierząc, iż bezpieczeństwo i higiena pracy jest dla Was ważna.
 

Zapraszamy do współpracy.
Wybierając naszą firmę ATC - dokonujecie najlepszego wyboru! 

 
 
 

Dezynfekcja wentylacji

, dezynfekcja wentylacji, czyszczenie wentylacji i klimatyzacji, czyszczenie przewodw wentylacyjnych
Firma ATC Polskie Centrum Higieniczno-Ekologiczne Ochrony rodowiska
MENU: O firmieNasza OfertaCzyszczenie wentylacjiMetody czyszczeniaLokalizacjaKontakt
projektowanie stron iPolska.com.pl